№05-02-13 від 05 лютого 2013 року

Герб

ISIC — КВЕД 99.00.0 — ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№05-02-13 від 05 лютого 2013 року

Приватному нотаріусу

Чернігівського міського нотаріального округу

Борисовій Т.А

Копії: Головному Управлінню Юстиції в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі міста Чернігів

Чернігівській обладержадміністрації

Чернігівській міській раді

Чернігівському міжміському бюро інвентаризації

Фізичній особі (ідент. №1505818608) на прізвище Грищенко Марія Костянтинівна

Фізичній особі на прізвище Сакір Андрій Олександрович

Припис на скасування та анулювання нікчемнтх документів приватного

нотаріуса Борисової Т.А., які мають ознаки кримінальної діяльності

Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму розглянула документи приватного нотаріуса Борисової Т.А. на предмет їх відповідності вимогам Конституції України, рішенням Конституційного Суду України та чинним законам України.

Розглянуто наступні документи:

  • Свідоцтво приватного нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Борисової Т.А. за реєстраційним номером №95 невідомо від якої дати;
  • Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності індексний номер 141698 від 25.01.2013р.;
  • Довіреність від 31 січня 2013 року, за реєстраційним номером №127.

За вищевказаними документами, без відома Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна, приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Т.А. оформила правочин відчуження та продажу майна, яке належить Зовнішньоекономічному Фінансовому Агенту Держави Україна – суб’єкта виконання сучасних модернізаційних Програм Його Високоповажності Президента України та підписанта замовленого Президентом України документа під назвою «Франчайзер-кластер зовнішньоекономічної бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України».

Не має значення, яку нісенітницю вніс приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Т.А.Борисова до тексту вищевказаних документів, головне полягає в тому, що окремо взята націонал-фізична особа (позаконституційний суб’єкт при країні Україна) посягнула на діяльність Його Високоповажності Президента України у якості свідомого або введеного в оману саботажника сучасних Програм Його Високоповажності Президента України. Деталі цієї справи з’ясують органи слідства та дізнання Служби Безпеки України у відповідності до положень Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

Всі без винятку фізичні особи із складу громад нації при країні Україна оперують виключно товарами та послугами в межах транснаціонального анклаву при країні Україна, який ідентифікується за реєстром ЄДР – невідомо якої держави (але за будь-яких умов не Держави Україна).

Звертаючись до Головного Управління Юстиції в Чернігівській області, просимо провести перевірку діяльності нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Т.А.Борисової на предмет її можливої змови з іншими угрупуваннями фізичних осіб, які мають кримінальне забарвлення.

Вищевказані документи визнано нікчемними. Їх чинність скасовано за підстав ознак невідповідності вимогам Конституції України, рішенням Конституційного Суду України та чинним законам України.

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-
економічному тероризму – Генерал Армії Гвардії Його Величності
Государя Титульного Суверенного Народу України
О.В.Толстой