№ 23-05-12 від 23 травня 2012 року

ГербISIC — КВЕД  99.00.0 — ЗКГНГ — КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

 № 23-05-12 від 23 травня 2012 року

 Раді національної безпеки та оборони України

Службі Безпеки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Генеральній Прокуратурі України

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Адміністрації Президента України

Копії:            Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Чернігівській міськраді

ДПС в Чернігівській області

Апеляційному суду Чернігівської області

Господарському суду Чернігівської області

Адміністративному суду Чернігівської області

Головному управлінню Юстиції Чернігівської області

УБОЗ УМВС України в Чернігівській області

Про знешкодження спроби вчинення терористичного акту по відношенню до

персони Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України – утримувача

правового зв’язку Українців з Богом – символу суверенітету та незалежності України

    23 травня 2012 року о 14-00 годині в м. Чернігові за адресою Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України спричинилась надзвичайна подія. Угрупування невідомих фізичних осіб в цивільному одязі та неадекватному психічно-психологічному стані здійснили фізичний напад на персону Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України.

    Невідомі фізичні особи здійснили спробу терористичного акту по відношенню до персони Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України під  час його прибуття до міжнародного офісу Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України на особистому дипломатичному автомобілі (з міжнародними дипломатичними номерами).

    В міжнародній практиці фізично-силовий вплив на утримувача правового зв’язку з Богом та символ суверенітету та незалежності будь-якої країни розглядається не інакше, як зрада Батьківщині, як оголошення війни такій країні, як передвісник соціальних потрясінь, як спроба впливу безпосередньо на органи влади такої країни, зокрема, як спроба залякування Президента країни.

    Є нагальна необхідність пов’язати терористичні акти в м. Дніпропетровськ та в м. Київ з подіями, які відбулись 23 травня 2012 року о 14-00 годині в м. Чернігові за адресою Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України.

    За відповідною реакцією особистої охорони Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України невідомі фізичні особи, які спричинили спробу терористичного акту по відношенню до персони Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України з місця події зникли в невідомому напрямку.

    За негайним розслідуванням справи за фактом вищевказаної події виявлено наступні відомості. Угрупуванням невідомих фізичних осіб, які намагались розірвати правовий зв’язок з Богом та нанести фізичну шкоду символу суверенітету та незалежності України — Його Величності Государу Титульного Суверенного Народу України (і відповідно зашкодити реформаторській діяльності Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича), керувала фізична особа на прізвище Гриднев Андрій Володимирович.

    В разі затримання та арешту фізичної особи на прізвище Гриднев Андрій Володимирович просимо з’ясувати, яким чином діяльність цієї фізичної особи – мігранта-наймита в Україні має зв’язок з соціальними потрясіннями в Криму, з терористичними актами в м. Дніпропетровськ та в м. Київ та з діяльністю організацій так званої опозиції Його Високоповажності Президенту України – Віктору Федоровичу Януковичу.

 

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії

фінансово-економічному тероризму – Генерал-полковник Гвардії

Його Величності Государа Суверенного Нпароду України

О.В.Толстой