№ 09-01-12 від 9 січня 2012 року

ГербISIC — КВЕД  99.00.0 — ЗКГНГ — КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№ 09-01-12 від 9 січня  2012 року

ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області

Копії:       Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

ВДАІ УМВС України в Чернігівській області

 

На Протокол ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в

Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року

    Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму розглянула Протокол ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року.

    Не має значення, про що складено цей Пртокол ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області. Головне полягає в тому, що типова форма Протоколу про адміністративне правопорушення (які складають інспектори ДАІ Чернігівської області) не відповідає вимогам Закону України «Про міжнародне приватне право» та вимогам Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича, які спрямовані на утвердження в країні Україна багатоманітної економіки (окремо народної економіки в країні Україна і окремо економіки громад нації при країні Україна).

    За текстом Протоколу ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року мова йде про адміністративне правопорушення. В цьому Протоколі мову про адміністративне правопорушення веде фізична особа – старший інспектор ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області Буренко Юрій Володимирович. За положеннями ст.18 Кримінального Кодексу України всі фізичні особи є субєктами злочинної діяльності.

    Суб’єкти злочинної діяльності вести мову про будь-які правопорушення не можуть. У фізичних осіб — суб’єктів злочинної діяльності ніяких прав не існує. Фізичні особи за відсутності у них прав не мають жодної можливості вести мову про будь-які правопорушення. Мову про правопорушення можуть вести лише суб’єкти народної правоздатності. В органах МВС України суб’єктів народної правоздатності не існує.

    За текстом Протоколу ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року мова йде про Правила дорожнього руху, а не про Закони Національної Унітарної Держави Україна. Правила дорожнього руху є народними або міжнародними, але за будь-яких умов не національними і не державними. Органи Внутрішніх Справ Корінного Народу України не мають угоди з МВС України про спільну діяльність на автошляхах України. Автошляхів при країні Україна не існує.

    Протоколом ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року не встановлено, що Українець Кажан Сергій Миколайович порушив будь-який пункт Правил дорожнього руху або був в стані сп’яніння, або некоректно вів розмову з представником ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області майором міліції Буренко Юрієм Володимировичем. Толерантність Українця Кажана Сергія Миколайовича по відношенню до представника органів МВС України та в цілому до всіх органів Національної Унітарної Держави Україна засвідчено особистим підписом майора міліції Буренко Юрієм Володимировичем.

    На особисту думку майора міліції Буренко Юрія Володимировича Українець Кажан Сергій Миколайович, начебто, має ігнорувати Конституцію України, Декларацію ООН про права корінних народів, Європейську Хартію про місцеве самоуправління, Європейську Хартіє вольностей, всі Програми Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича і все міжнародне законодавство, ратифіковане Верховною Радою України.

    За Протоколом ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року вся провина Українця Кажана Сергія Миколайовича полягає в тому, що він не хоче бути фізичною особою-наймитом. Українець Кажан Сергій Миколайович винен лише в тому, що не бажає сплачувати страхові квазі-внески до каси громади нації при країні Україна. Але такої домовленості між Корінним Народом України в країні Україна та громадами нації при країні Україна не існує.

    За відсутності будь-якої угоди між органами Внутрішніх Справ Корінного Народу України та ораганми Внутрішніх Справ громад нації при країні Україна не має жодної підстави розглядати Протокол ВДАІ Ічнянського РВ УМВС України в Чернігівській області серія СВ1 № 155649 від 07.01.2012 року як в органах Внутрішніх Справ Корінного Народу України, так і в органах Внутрішніх Справ громад нації при країні Україна. Фізична особа — майор міліції Буренко Юрій Володимирович не має правоздатності в країні Україна, а  Українець Кажан Сергій Миколайович не має юріздатності при країні Україна.

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії

фінансово-економічному тероризму — Генерал-полковник Гвардії

Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

О.В.Толстой