№ 09-01-12 від 9 січня 2012 року

ГербISIC — КВЕД  99.00.0 — ЗКГНГ — КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ

ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

  № 09-01-12 від 9 січня  2012 року

Новозаводському ВДВС Чернігівського МУЮ
Новозаводському районному суду м. Чернігова

Копії:                Чернігівській облдержадміністрації
Чернігівській облраді
Чернігівській міськраді
Управлінню СБУ в Чернігівській області
УМВС України в Чернігівській області
Прокуратурі Чернігівської області
ДПС в Чернігівській області
Апеляційному суду Чернігівської області
Деснянському районному суду м. Чернігова
Господарському суду Чернігівської області
Адміністративному суду Чернігівської області
Головному управлінню Юстиції Чернігівської області

На лист Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ 2816№14 від 26.12.2011р.
На Постанову Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ ВП №30482661 від 26.12.2011р.
На Заочне рішення Новозаводського райсуду м. Чернігова за справою №2-2147/11

від 01 грудня 2011 року

 

     Міжвідомча Інтерпол-Колегія протидії фінансово-економічному тероризму розглянула тексти вищевказаних листів, постанов та рішень Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ та Новозаводського райсуду м. Чернігова. Більш великої шкоди для реформаторської діяльності Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича, ніж зміст текстів вищевказаних листів, постанов та рішень Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ та Новозаводського райсуду м. Чернігова, вигадати мабуть неможливо.

      І Новозаводський ВДВС Чернігівського МУЮ і Новозаводський райсуд м. Чернігова добре розуміють, що діяльність цих органів громади націй при країні Україна побудована виключно за положеннями Закону України «Про міжнародне приватне право». Українці в країні Україна здійснюють свою життєдіяльність за Правилами українського правопорядку, а не українці при країні Україна здійснюють свою життєдіяльність за юрисдикцією сервітуту громад нації при країні Україна згідно положень Закону України «Про міжнародне приватне право», тобто за приватними відносинами в межах фамільних та фамільярних реєстрів.

      В юрисдикції сервітуту громад нації при країні Україна не існує сімей, не існує сімейних відносин і не має чинності Сімейний Кодекс України. Натомість, весь текст заочного рішення Новозаводського райсуду м. Чернігова за справою №2-2147/11 від 01.12.2011р. побудовано на Сімейному Кодексі України. Несанкціоноване втручання окремо взятих представників громад нації у внутрішні справи українського правопорядку є безспірним та таким, що повинно мати кваліфікацію за положеннями Кримінального Кодексу України. Такі питання вирішуються фахівцями органів Служби Безпеки України та органів Міністерства Внутрішніх Справ України.

      Новозаводський ВДВС Чернігівського МУЮ не гірше, ніж Новозаводський райсуд м. Чернігова розуміє, що громади нації при країні Україна ніколи не виконували і ніколи не будуть виконувати положення Конституції країни Україна. Жодного спомину про Конституцію країни Україна в Законі України «Про виконавче провадження» не існує. Це означає, що Гарант Конституції країни Україна знаходиться поза межами національного Міністерства Юстиції України та національного Кабінету Міністрів України.

      Національне Міністерство Юстиції України та національний Кабінет Міністрів України знаходяться в консул-дипломатичних відносинах із суб’єктами конституційного процесу в країні Україна, а саме: з національними меншинами України, Корінним Народом України та Його Високоповажністю Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем. Про такий стан речей добре відомо фахівцям органів Служби Безпеки України та органів Міністерства Внутрішніх Справ України.

      Починаючи з 01 січня 2012 року, в країні Україна розпочато процес 70-відсоткової капіталізації економічного потенціалу нашої країни. Жодна з громад нації при країні Україна до цього процесу українцями не залучена. Допомога українцям в розбудові їх власної країни з боку фізичних осіб громад нації при країні Україна непотрібна. За положеннями ст. 18 Кримінального Кодексу України – всі фізичні особи всіх громад нації при країні Україна визнано суб’єктами злочинної діяльності. Новозаводський ВДВС Чернігівського МУЮ та Новозаводський райсуд м. Чернігова складаються виключно з фізичних осіб громад нації при країні Україна.

      Його Високоповажність Президент країни Україна Віктор Федорович Янукович не є Президентом фізичних осіб, не є Президентом сервітуту фізичних осіб при громадах нації. Громади нації при країні Україна в країні Україна ніде не зареєстровані. Юрисдикція громад нації при країні Україна є такою, що не визнає вимоги будь-якої фізичної особи із складу Міністерства Юстиції Кабінету Міністрів України у якості таких, що підлягають безумовному виконанню всім Корінним Народом України разом або окремо взятим українцем.

      За листом Народного Земельного Суду Титульного Суверенного Народу України №15-11-11 від 15 листопада 2011 року на адресу Новозаводського райсуду м. Чернігова Бондаренка Сергія Борисовича ідентифіковано українцем ‑ повноправним представником Корінного Народу України. Як і яким чином повноправний представник Корінного Народу України Бондаренко Сергій Борисович – носій суверенітету країни Україна, опинився в стані фізичної особи відомо, ймовірно, лише окремо взятому судді Новозаводського райсуду м. Чернігова та окремо взятому держвиконавцю Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ.

      За Постановою Новозаводського ВДВС Чернігівського МУЮ ВП №30482661 від 26.12.2011р. треба розуміти так, що починаючи з 01.12.2011р. українця Бондаренко Сергія Борисовича вже не існує. Натомість, за рішенням фізичної особи ‑ автора цієї Постанови, замість українця Бондаренко Сергія Борисовича в межах Чернігівської громади нації при країні Україна з’явилась фізична особа на прізвище Бондаренко Сергій Борисович. Зрозуміло, що положення ст. 22 Конституції України окремих представників громади нації при країні Україна не цікавлять. Звуження прав і свобод людини (людини Корінного Народу України) в громадах нації при країні Україна є буденною справою.

      Справа нехтування правами українців, приниження положення українців в їх власній країні Україна з боку окремо взятих фізичних осіб Чернігівської громади нації при країні Україна не оминає Чернігівську обласну раду, Чернігівську міську раду, Головне управління Юстиції в Чернігівській області та Апеляційний суд Чернігівської області.

      Перешкоди реформаторській діяльності Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича з боку окремо взятих фізичних осіб є неприпустимими та такими, що підлягають виправленню не тільки органами Служби Безпеки України, не тільки органами Міністерства Внутрішніх Справ України, але й органами Комітету Государської Безпеки України при Його Високоповажності Президенті України та Його Величності Государі Титульного Суверенного Народу України.

      В подальших відносинах з Корінним Народом України та з окремо взятими представниками Корінного Народу України просимо керуватись положеннями ст.8, ст.55 Конституції України. Спірні питання з участю українців вирішуються виключно в міжнародних судових системах Титульного Суверенного Народу України.

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії
фінансово-економічному тероризму — Генерал-полковник Гвардії
Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

О.В.Толстой